Udruga slijepih Brodsko-posavske županije

Stranice Udruge slijepih Brodsko-posavske županije

Obilježen Međunarodni dan bijelog štapa

15.10.2008.

15. listopada 2008. godine obilježen je Međunarodni dan bijelog štapa. Povodom tog dana održali smo osnivačku skupštinu sportsko rekreativne udruge slijepih Slavonski Brod. Dosadašnje sportske sekcije naše Udruge: šahovska, kuglačka i pikado sekcija postaju sastavni dio djelovanja u sportsko rekreativnoj udruzi slijepih Slavonski Brod. Proces registracije nove udruge je u tijeku. Sportske aktivnosti članstva do službene registracije odvijaju se pod pokroviteljstvom ove Udruge i financijskim pokroviteljstvom Sportskog saveza invalida Brodsko-posavske županije.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.